РЕЗУЛТАТИ УПИСА 20.6. – 22.6. 2022. (ЈУНСКИ УПИСНИ РОК)

ЛИСТА КАНДИДАТА КОЈИ СУ ПРИМЉЕНИ У ЈУНСКОМ УПИСНОМ РОКУ

Занимање: КОЗМЕТИЧКИ ТЕХНИЧАР

1.

Чолић (Мирослав) Невена 64,59
2. Благојевић (Слободан) Тијана 61,97
3. Којић (Дарко) Дарија 59,26
4. Љепојевић (Горан) Марија 58,53
5. Прпош (Жарко) Анамарија 58,37
6. Ћетојевић (Саша) Катарина 58,28
7. Станетић (Дарко) Дијана 57,80
8. Шипка (Слободан) Нина 57,07
9. Јошић (Игор) Ена 56,97
10. Сучевић (Дарко) Нађа 56,81
11. Станковић (Раденко) Маријана 56,80
12. Славнић(Младен) Кристина 55,51
13. Станковић (Зоран) Вања 55,32
14. Грујичић (Небојша) Бојана 54,88
15. Кнежевић (Борис) Тара 54,55
16. Радуљ (Славко) Ивана 54,18
17. Шмитран (Александар) Анастасија 54,15
18. Кољанчић (Недељко) Ана 53,40
19. Лазић (Зоран) Жељана 53,35
20. Сладојевић (Горан) Ена 53,01
21. Џепина (Саша) Лара 52,70
22. Милосављевић (Љубан) Ана 52,46
23. Тепић (Саво) Сања 52,01
24. Јурић (Миломир) Анабела 51,54
25. Деспот (Драган) Марта 51,53
26. Ђурић (Жељко) Ана 51,08
27. Мирјанић (Младен) Ђурђина 51,07
28. Милетић (Игор) Ања 50,22
29. Козић (Младен) Николина 50,12
30. Чолић (Душко) Милица 50,08
31. Нинковић (Горан) Катарина 49,92
32. Новаковић (Душан) Јована 49,82
33. Раковић (Данко) Лара 49,52
34. Савић (Драган)  Ања 49,49
35. Рожић  (Иле) Милана 48,96
36. Теиновић (Братислав) Леа 48,93
37. Вујмиловић (Дарко) Николина 48,71
38. Бојечко (Александар) Матеа 48,70
39. Гаврић (Предраг) Симона 48,41
40. Тривуновић (Огњен) Анђела 47,92
41. Нинић (Драшко) Анђела 47,32
42. Вулин (Драган) Тања 46,96
43. Маринковић (Љубиша) Катарина 46,90
44. Тарбук (Драго) Наталија 46,78
45. Миладиновић (Дејан) Дајана 46,73
46. Ракита (Бојан) Милица 46,27
47. Метлар (Миливој) Милица 46,05
48. Радошевић (Радомир) Невена

45,51

Занимање: ХЕМИЈСКИ ТЕХНИЧАР

1. Самац (Добринко) Бојана 68,70
2. Крагуљ (Душко) Јелена 55,94
3. Милић (Горан) Милица 46,53
4. Прскало (Никица) Николина 44,31
5. Стојаковић (Рајко) Бојана 44,21
6. Дувњак (Зоран) Дајана 44,14
7. Ињац (Дејан) Дејана 43,20
8. Ракић (Синиша) Лана 42,76
9. Радосавац (Милорад) Теодора 42,13
10. Сладојевић (Стојан) Катарина 39,03
11. Поповић (Радован) Катарина 33,14

Занимање: ФОТОГРАФ

1.

Шикањић ( Драган)Игор 46,01
2. Рачић (Југослав) Теодора 43,05
3. Бајичић (Милорад) Ана Марија 42,83
4. Субашић (Срђан)Лука 42,10
5. Будиша (Миодраг)Кристина 40,97
6. Зелен (Мирослав) Давид 39,53
7. Лончар (Игор) Исак 39,34
8. Сумоња (Небојша) Тамара 38,72
9. Ракита (Зоран) Његош 37,65
10. Дражић (Зоран) Милан 37,50
11. Рачић (Милан) Јелена 37,21
12. Радиновић (Миленко) Дијана 36,21
13. Курузовић (Зоран) Ђорђе 36,20
14. Бугариновић (Предраг) Јелена рјешење

*Напомена:

Ученик који има рјешење издато од Центра за социјални рад не улази у систем бодовања, а заузима три мјеста у одјељењу.

Занимање: ФРИЗЕР

1. Раљић (Саша) Андреа 54,90
2. Вукосављевић (Слободан) Зорица 52,45
3. Бојанић (Жељко) Невена 50,36
4. Перић (Споменко) Александар 49,48
5. Мијатовић (Радован) Жељана 48,30
6. Вукмир (Јован) Вања 48,22
7. Тривић (Ненад) Валентина 47,36
8. Деспот (Војислав) Свјетлана 45,40
9. Павловић (Горан) Филип 45,33
10. Ратковић (Борис )Сања 45,23
11. Козић (Станимир) Ана 45,21
12. Живковић (Славиша) Наташа 45,13
13. Давидовић (Мирослав) Валентина 45,11
14. Петрушић (Бранислав) Ања 44,74
15. Бортник (Перица )Анђела 44,64
16. Стјепановић (Миленко) Борка 44,48
17. Брковић (Веселко) Александра 43,94
18. Ђуровић (Зоран) Марија 43,24
19. Кесер ( Горан) Анита 43,14
20. Ђурић (Александар) Ана 42,78
21. Тркуља (Драго) Јелена 42,78
22. Бојић (Борислав) Анђела 42,49
23. Ерцег (Љубомир) Лука 41,80
24. Гаврановић (Данијел) Драгана 41,76
25. Савић (Ђорђе) Богдана 41,16
26. Гатић (Миле) Андреа 40,85
27. Милаковић (Зоран) Ана Марија 40,37
28. Дакић (Јово) Теа 40,19
29. Сараџић (Жарко) Јелена 39,82
30. Драгутиновић (Славиша) Марија 39,75
31. Рогић (Стево) Маја 39,43
32. Касиповић(Фидел) Ивона 39,39
33. Новаковић (Рајко)Бојана 39,38
34. Панић (Дарко) Анастасја 38,76
36. Вржина (Магдалена) Јована 38,71
37. Брђанин (Далибор) Софија 37,87
38. Томичевић (Горан) Лаура 37,83
39. Свјетлановић (Момчило) Гојко 37,76
40. Војводић ( Дејан) Кристина 37,62
41. Матић ( Дејан) Анастасија 37,41
42. Бибић (Горан) Анастасија 37,36
43. Лопатко (Саша) Паулина 36,42
44. Ђурић (Жељко) Жељка 36,30
45. Гушић (Предраг) Јелена 36,14
46. Средић (Мирослав) Валентина 35,07
47. Станојевић (Дарко) Дајана 35,01
48. Вукмир (Свето) Николина 34,65
49. Благојевић (Станислав) Анастасија 33,11
50. Савић (Горан) Тања 31,83
51. Миодраговић (Милан) Драган рјешење
52. Регоје (Душан) Слободан рјешење

*Напомена:

Ученик који има рјешење издато од Центра за социјални рад не улази у систем бодовања, а заузима три мјеста у одјељењу.

Занимање: ГРАФИЧКИ ТЕХНИЧАР

1. Ђумић (Небојша) Огњен 69,70
2. Татић (Глиго)Габријела 68,72
3. Ступар (Жељко )Страхиња 63,96
4. Симић (Зоран) Маја 61,60
5. Пртија (Драган)Милица 57,79
6. Стајчић ( Радислав) Бранко 54,94
7. Симишић (Предраг) Ана 54,14
8. Ђанковић (Дејан) Теодора 53,90
9. Бранковић ( Драган) Сања 53,55
10. Поповић (Саво ) Сашка 52,53
11. Ђукић (Душко) Урош 50,79
12. Савановић (Горан) Павле 50,63
13. Тодоровић ( Драган) Вук 50,58
14. Митић (Игор) Милица 50,41
15. Бабић (Анђело) Страхиња 50,12
16. Кузмић ( Миладин) Марина 49,82
17. Марић ( Радослав) Миа 49,23
18. Лазић (Данијел) Огњен 48,99
19. Пећанац ( Александар) Уна 47,87
20. Бекић (Бојан) Лука 46,61
21. Јовић (Душко) Доста 46,53
22. Стјепановић (Александар) Алексеј 46,51
23. Радосавац (Горан) Младен 46,43
24. Вукобрат (Милан) Ана 46,33

Бања Лука, 23.06.2022

                                                                                                                  

                                                                                         Стручна служба школе