КОМИСИЈЕ ЗА ПОЛАГАЊЕ МАТУРСКИХ ИСПИТА

ИСПИТНЕ КОМИСИЈЕ ЗА ПОЛАГАЊЕ МАТУРСКОГ ИСПИТА

 

Одјељење: IV – 2
Српски језик:

 

1. Ђорђе Верчевић

2. Данијела Шикман

3. Саша Милић

 

Учионица: Каб. информатике бр.2

 

1. Немања Кесер

2. Данијела Шикман

3. Весна Зељковић

 

Учионица: Графички кабинет

 

Датум и вријеме: 4.6.2021. 1700

 

Усмена одбрана матурског рада:

 

Предмет: Технологија образовног профила

 

1. Немања Кесер

2. Душан Панчић

3. Ђорђе Верчевић

 

Учионица: 10

Датум и вријеме: 08.6.2021. у 900

 

Усмени испит из изборног предмета:

 

Предмет: Веб-дизајн

 

1. Весна Зељковић

2. Дијана Шолаја

3. Душан Панчић

 

Учионица: 10

Датум и вријеме: 16.6.2021. у 1430

 

Предмет: Примјена рачунара у струци

 

1. Данијела Станишљевић

2. Дијана Шолаја

3. Драган Мирошљевић

 

Учионица: 11

Датум и вријеме: 11.6.2021. у 900

 

Предмет: Тржишне комуникације

 

1. Филип Чеко

2. Горанка Субашић

3. Ђорђе Верчевић

 

Учионица: 11

Датум и вријеме: 14.6.2021. у 900

 

 

Одјељење: IV – 3
Српски језик:

 

1. Данијела Станишљевић

2. Александар Матерић

3. Нина Бабић

 

Учионица: 10

 

1. Душан Антонић

2. Александар Матерић

3. Соња Остојић

 

Учионица: 11

 

Датум и вријеме: 4.6.2021. 1700

 

Усмена одбрана матурског рада:

 

Предмет: Обликовање графике

 

1. Биљана Л. Јурић

2. Звјездана В. Мијатовић

3. Дејан Клинцов

 

Учионица: Атеље

Датум и вријеме: 8.6.2021. у 900

Усмени испит из изборног предмета:

 

Предмет: Цртање и сликање

 

1. Соња Остојић

2. Госпава К. Сарафин

3. Нина Бабић

 

Учионица: 12

Датум и вријеме: 14.6.2021. у 900

 

Предмет: Цртање

 

1. Звјездана В. Мијатовић

2. Биљана Л. Јурић

3. Дејан Клинцов

 

Учионица: Атеље

Датум и вријеме: 8.6.2021. у 1100

 

Предмет: Историја умјетности

 

1.  Звјездана В. Мијатовић

2. Нина Бабић

3. Давор Ружић

 

Учионица: 13

Датум и вријеме: 14.6.2021. у 1100

 

Предмет: Цртање и сликање

 

1. Соња Остојић

2. Госпава К. Сарафин

3. Бојана Бундало

 

Учионица: Атеље

Датум и вријеме: 9.6.2021. у 900

 

Предмет: Обликовање графике

 

1. Нина Бабић

2. Звјездана В. Мијатовић

3. Саша Малбашић

 

Учионица: 13

Датум и вријеме: 15.6.2021. у 1100

 

Предмет: Сликарске тех. са технологијом

 

1. Госпава К. Сарафин

2. Соња Остојић

3. Бојана Бундало

 

Учионица: Атеље

Датум и вријеме: 9.6.2021. у 930

 

Предмет: Зидно сликарство

 

1. Нина Бабић

2. Звјездана В. Мијатовић

3. Саша Малбашић

 

Учионица: 13

Датум и вријеме: 15.6.2021. у 1130

 

 

Одјељење: IV – 4
Српски језик:

 

1. Мирко Вуковић

2. Александар Матерић

3. Бојана В. Смиљанић

 

Учионица: 12

 

1. Мирко Вуковић

2. Александар Матерић

3. Вида Брђанин

 

Учионица: 13

 

Датум и вријеме: 4.6.2021. 1700

 

Усмена одбрана матурског рада:

 

Предмет: Естетско-корективна козметика

 

1. Давор Ружић

2. Бранкица Бањац

3. Саша Милић

 

Учионица: 10

Датум и вријеме: 8.6.2021. у 900

 

Усмени испит из изборног предмета:

 

Предмет: Естетско-корективна козметика

 

1. Бранкица Бањац

2. Саша Малбашић

3. Игор Дамјановић

 

Учионица: 13

Датум и вријеме: 15.6.2021. у 900

 

Предмет: Биологија

 

1. Татјана Драгић

2. Снежана Батес

3. Мартина Боснић

 

Учионица: 6

Датум и вријеме: 8.6.2021. у 930

 

Предмет: Козметологија

 

1. Сенка Кузмановић

2. Сања З. Клинцов

3. Борјана Травар

 

Учионица: 12

Датум и вријеме: 15.6.2021. у 900

 

Предмет: Физикална медицина

 

1. Росана Б. Удовичић

2. Љиљана Беспаљко

3. Јадранка Бошњак

 

Учионица: 6

Датум и вријеме: 9.6.2021. у 900

 

 
Предмет: Козметологија

 

1. Борјана Травар

2. Бојана Смиљанић

3. Сенка Кузмановић

 

Учионица: 13

Датум и вријеме: 9.6.2021. у 1100

 

 

Одјељење: IV – 5
Српски језик:

 

1. Бојана В. Смиљанић

2. Милица М. Хрицак

3. Давор Ружић

 

Учионица: 2

 

1. Бојана В. Смиљанић

2. Милица М. Хрицак

3. Љиљана Беспаљко

 

Учионица: 1

 

Датум и вријеме: 4.6.2021. 1700

 

Усмена одбрана матурског рада:

 

Предмет: Естетско-корективна козметика

 

1. Давор Ружић

2. Бранкица Бањац

3. Саша Милић

 

Учионица: 12

Датум и вријеме: 8.6.2021. у 900

 

Усмени испит из изборног предмета:

 

Предмет: Физикална медицина

 

1. Љиљана Беспаљко

2. Росана Б. Удовичић

3. Татјана Драгић

 

Учионица: 7

Датум и вријеме: 14.6.2021. у 900

 

Предмет: Биологија

 

1. Татјана Драгић

2. Снежана Батес

3. Мартина Боснић

 

Учионица: 6

Датум и вријеме: 8.6.2021. у 900

 

Предмет: Козметологија

 

1. Бојана Смиљанић

2. Сања З. Клинцов

3. Борјана Ивановић

 

Учионица: 6

Датум и вријеме: 14.6.2021. у 900

Предмет: Физикална медицина

 

1. Росана Б. Удовичић

2. Љиљана Беспаљко

3. Јадранка Бошњак

 

Учионица: 7

Датум и вријеме: 8.6.2021. у 900

 

 
Предмет: Козметологија

 

1. Борјана Травар

2. Бојана Смиљанић

3. Сенка Кузмановић

 

Учионица: 13

Датум и вријеме: 9.6.2021. у 900

 

 

Одјељење: IV – 9
Српски језик:

 

1. Игор Булатовић

2. Данијела Шикман

3. Љубиша Дивјак

 

Учионица: Фото-кабинет

 

1. Мирјана Прошић

2. Данијела Шикман

3. Бојана З. Смиљанић

 

Учионица: Хемијска лабо.

 

Датум и вријеме: 4.6.2021. 1700

 

Усмена одбрана матурског рада:

 

Предмет: Биологија

 

1. Стојанка Јагодић

2. Снежана Батес

3. Дивна Паштар

 

1. Снежана Батес

2. Стојанка Јагодић

3. Бојана З. Смиљанић

 

Учионица: 11 и 12

Датум и вријеме: 9.6.2021. у 900

 

Усмени испит из изборног предмета:

 

Предмет: Екологија

 

1. Бојана З. Смиљанић

2. Мирјана Прошић

3. Мартина Боснић

 

Учионица: 10

Датум и вријеме: 15.6.2021.

Прва група у 900

Друга група у 1100

Бања Лука, 20.5.2021. год.                                                                                  Душка Жарковић

секретар испитног одбора за четврти степен