ЛИСТА КАНДИДАТА КОЈИ СУ ПРИМЉЕНИ У ЗАНИМАЊЕ ГРАФИЧКИ ТЕХНИЧАР

Редни број Презиме и име Укупно бодова
1. Кнежевић Јована 62,64
2. Јосиповић Софија 54,68
3. Кладар Нина 54,29
4. Телебак Нестор 53,18
5. Маџар Никола 53,04
6. Гвоздерац Оља 52,72
7. Макивић Анђела 52,71
8. Тубић Немања 50,85
9. Кнежевић Сандра 50,54
10. Будиша Сергеј 50,37
11. Моравац Сандра 49,98
12. Дувњак Јојић Анђела 49,42
13. Тадић Милан 49,36
14. Петровић Давид 48,68
15. Ћетојевић Миња 48,38
16. Дурић Сергеј 47,69
17. Петковић Стефан 47,37
18. Грбић Лука 46,62
19. Станивуковић Вана 46,34
20. Поповић Ана Марија 45,03
21. Вучић Анастасија 44,98
22. Матић Огњен 44,92
23. Курузовић Сергеј 44,67
24. Поповић Сара 44,23

 

ЛИСТА КАНДИДАТА КОЈИ СУ ПРИМЊЕНИ У ЗАНИМАЊЕ ФРИЗЕР

 

Редни број. Презиме и име Укупно бодова
1. Касагић Наташа 63,63
2. Михајловић Кристина 59,57
3. Бибић Анђелина 58,79
4. Станојевић Валентина 57,70
5. Котур Дејана 56,86
6. Вучковић Сања 56,17
7. Јурјевић Горана 54,80
8. Милић Ивана 53,89
9. Кременовић Синиша 53,65
10. Дујаковић Елена 53,63
11. Пушкар Александра 51,62
12. Пејић Драган 50,66
13. Кекић Дијана 50,06
14. Омановић Елвир 49,51
15. Теодоровић Јелена 49,32
16. Баковић Вук Небојша 48,68
17. Делић Тамара 48,59
18. Тривић Јована 47,63
19. Тривунџа Сњежана 46,05
20. Марић Давид 45,50
21. Дрча Тијана 45,40
22. Јовановић Хелена 44,99
23. Касагић Сара 43,21
24. Ступар Зорица 43,21
25. Ћерић Аријана 43,21
26. Босанац Светозар 42,81
27. Шугић Доротеа 42,62
28. Гајић Наташа 42,35
29. Гајић Маја 42,06
30. Гњатић Тина 41,84
31. Станић Вања 41,43
32. Мандић Александар 41,36
33. Тривић Катарина 41,18
34. Кнежевић Маја 40,90
35. Савић Дајана 40,78
36. Тешановић Богдана 40,56
37. Јанковић Лана 40,56
38. Ђурановић Јована 40,52
39. Шушић Хелена 40,46
40. Ђукић Марина 40,21
41. Меакић Нина 40,19
42. Шодић Емилија 39,85
43. Пекез Марија 39,84
44. Шестић Сања 39,02
45. Глуховић Данило 38,26
46. Шајиновић Аница 37,93
47. Хусић Шејла 37,78
48. Кајкут Теодора 37,20
49. Савић Бојана 36,75
50. Бошкан Дариа 36,63
51. Булајић Марија 36,56
52. Ћетојевић Оља 36,48
53. Вујичић Јована 36,46
54. Војашчук Дијана 36,43
55. Живковић Данијела 36,13
56. Лазић Алекса 35,60
57. Топић Милица 35,58
58. Савић Нађа 35,39
59. Ћулибрк Далиборка 34,92
60. Мишић Дарија 34,45
61. Илијић Лукић Јасминка 34,23
62. Јоргић Сања 33,20
63. Вукотић Дарија 32,22
64. Дабић Ирина 30,38

ЛИСТА КАНДИДАТА КОЈИ СУ ПРИМЊЕНИ У ЗАНИМАЊЕ КОЗМЕТИЧКИ ТЕХНИЧАР

Реди број. Презиме и име Укупно бодова
1. Жујић Дарија 70,00
2. Толимир Сашка 64,30
3. Вученовић Анђела 62,51
4. Новак Миа 62,33
5. Туњић Габриелла 61,34
6. Шврака Тамара 60,15
7. Дерајић Анђела 58,59
8. Драгојевић Жељка 58,33
9. Илић Тамара 57,23
10. Добрић Ана Марија 57,06
11. Митровић Анастасија 56,74
12. Ђурђевић Тамара 55,39
13. Прерадовић Марина 55,21
14. Милановић Теодора 54,72
15. Шапоња Маријана 54,53
16. Видић Анастасија 54,03
17. Пртија Александра 53,30
18. Мајкић Сара 51,98
19. Благојевић Милица 51,64
20. Ступар Дајана 51,52
21. Голубовић Кристина 50,99
22. Вујмиловић Сара 50,45
23. Тривић Леонтина 50,36
24. Лазић Александра 50,31
25. Видовић Ирена 50,07
26. Петровић Жељана 49,90
27. Качавенда Јелена 49,58
28. Мачкић Тамара 49,55
29. Ђекић Маја 48,33
30. Бабић Александра 47,88
31. Бојанић Мирона 47,83
32. Берић Сара 47,60
33. Михајловић Анђела 46,44
34. Мандић Нина 46,19
35. Грабеж Младена 45,97
36. Дедић Лана 45,90
37. Школник Милица 45,86
38. Боројевић Теа 45,60
39. Лолић Драгана 45,26
40. Ћосић Ивана 44,35
41. Тепић Валентина 43,87
42. Хрка Сања 43,53
43. Дакић Теодора 42,51
44. Стојаковић Марија 42,28
45. Шеатовић Тијана 42,26
46. Готовац Елена 42,07
47. Бабић Нина 42,02
48. Вулин Милица 41,85

 

ЛИСТА КАНДИДАТА КОЈИ СУ ПРИМЊЕНИ У ЗАНИМАЊЕ ФОТОГРАФ

Редни број. Презиме и име Укупно бодова
1. Милојевић Ведрана 52,61
2. Шкиљан Ведран 44,01
3. Дамјановић Дајана 41,82
4. Поповић Миленко 40,74
5. Добријевић Јована 40,40
6. Радованчевић Милош 38,08
7. Пећанац Сергеј 37,28
8.  Вучковић Хелена нострификација

ЛИСТА КАНДИДАТА КОЈИ СУ ПРИМЊЕНИ У ЗАНИМАЊЕ ЕКОЛОШКИ ТЕХНИЧАР

 

Редни број. Презиме и име Укупно бодова
1. Бркић Лана 60,08
2. Спасојевић Мартина 47,77
3. Скопљак Лара 45,05
4. Глигорић Огњен 44,15
5. Зец Марија 42,48
6. Јагодић Милан 41,10
7. Делић Гордана 40,73
8. Трифуновић Милош 40,25
9. Савковић Анастазија 40,13
10 Филиповић Aнђела 39,62
11. Грујић Слађана 36,81
12. Мијатовић Виктор 32,05

 

Листа кандидата који НИСУ примљени у занимањe Графички техничар

                           

Редни број Презиме и име Укупно бодова
1. Кнежевић Ивана 43,80
2. Тривић Михајло 43,45
3. Вуковић Михајло 40,90
4. Ђукић Дражен 40,90
5. Митровић Анђела 43,56
6. Тодоровић Андреа 40,55
7. Дафунић Магдалена 39,18

 

Листа кандидата који НИСУ  примљени у занимањe Kозметички техничар                                 

Редни број Презиме и име Укупно бодова
1. Пуцаревић Драгиша 32,62

Листа кандидата који су ПРИМЉЕНИ у занимање

ТЕХНИЧАР ДИЗАЈНА ГРАФИКЕ

Редни број Презиме и име Општи успјех у О.Ш. Цртање Сликање Укупно бодова
1. Ђаковић Милана 70,00 50 50 170,00
2. Радуловић Сара 63,01 40 50 153,01
3. Миливојац Бојана 61,44 40 50 151,44
4. Јоригић Тодор 70,00 50 30 150,00
5. Кезија Горана 61,47 50 30 141,47
6. Марковић Нађа 67,43 40 30 137,43
7. Јуринчић Андреа 57,30 40 40 137,30
8. Ђурић Анастасија 55,67 50 30 135,67
9. Росић Нађа 54,93 40 40 134,93
10. Дивљак Тамара 54,01 40 40 134,01
11. Дакић Анђела 63,43 40 30 133,43
12. Челинковић Сања 60,71 40 30 130,71

 

 

 

Листа кандидата који су ПРИМЉЕНИ у занимање

 ТЕХНИЧАР ДИЗАЈНА ЕНТЕРИЈЕРА И ИНДУСТРИЈСКИХ ПРОИЗВОДА

Редни број Презиме и име Општи успјех у О.Ш. Цртање Сликање Укупно бодова
1. Јурић Ивана 51,68 50 50 151,68
2. Симић Мирјана 68,42 40 40 148,42
3. Јурић Јелена 52,31 40 40 132,31
4. Михајловић  Андреа 60,73 40 30 130,73
5. Гвозденовић Ђорђе 54,84 30 40 124,84
6. Лајшић Ивона 54,40 30 40 124,40
7. Јокановић Нина 51,65 30 40 121,65
8. Павловић Ања 61,15 30 30 121,15
9. Думоњић Софија 59,02 30 30 119,02
10. Пајчин Кристина 42,97 30 40 112,97
11. Миљатовић Хана 50,72 30 30 110,72
12. Славнић Никола 47,93 30 30 107,93

 

Листа кандидата који  НИСУ примљени у  занимања Техничар дизајна графике и Техничар дизајна енетријера и индустријских производа

Редни број Презиме и име Општи успјех у О.Ш. Цртање Сликање Укупно бодова
1. Деспотовић Александар 63,10 20 10 93,10
2. Јосиповић Софија 60,23 20 20 100,23
3. Миличић Катарина 58,32 5 5 68,32
4. Добрић Ана Марија 57,24 20 20 97,24
5. Милановић Теодора 56,96 5 5 66,96
6. Тучић Маја 56,92 30 10 96,92
7. Телебак Нестор 56,43 5 5 66,43
8. Смиљанић Анастасија 56,08 30 20 106,08
9. Коњевић Валентина 53,57 5 5 63,57
10. Грбић Лука 52,22 5 5 62,22
11. Станивуковић Вана 51,63 10 5 66,63
12. Џодан Димитрије 50,59 5 5 60,59
13. Поповић Сара 49,04 5 10 64,04
14. Мандић Нина 48,97 5 10 63,97
15. Јагодић Милан 44,68 10 20 74,68
16. Дафунић Магдалена 43,18 5 5 53,18
17. Пећанац Сергеј 40,48 10 10 60,48

 

Бања Лука 26.06.2020                                                                         Стручна служба школе